105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 kwietnia 2024 - czwartek Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 kwietnia 2024 - czwartek Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
18 kwietnia 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1690793940

NA PROPSIE – DOJRZAŁOŚĆ CODE


NA PROPSIE – DOJRZAŁOŚĆ CODE INICJUJĄCY RYTM ARYTMII otwiera nową rozmowę na temat wspólnotowości, uważności i troski. 1. sierpnia o godzinie 17-stej w Galerii BWA w Jeleniej Górze będą miały miejsce wizualne i dźwiękowe wypowiedzi kolektywu OTWARTEJ PAPIERNI tworzonego przez Macieja Pierzchałę i Małgorzatę Osiej. Artystyczna wizja autorów włącza serca uczestników – dosłownie – do współtworzenia dzieła. Podczas eventu na żywo tworzona będzie muzyka z bicia serc uczestników wydarzenia. Wydarzenie powstało w dialogu z młodzieżą, w wyniku spotkań antydyskryminacyjnych i warsztatów antyhejtowych realizowanych w ramach projektu NA PROPSIE / DOJRZAŁOŚĆ CODE. Mówi Maciej Pierzchała.

Prawdziwe, trudne doświadczenia młodych ludzi i ich pozbawione lukrującego fałszu spojrzenie stało się podstawą niełatwego języka przedstawienia.  Multimedialne przedstawienie z udziałem publiczności, które zobaczymy w BWA: może zadziwiać, może szokować, może zaskakiwać. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16 roku życia.