105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 czerwca 2026 - niedziela Imieniny: Roberta, Wiesława

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

Weekendowy Best of 31

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 czerwca 2026 - niedziela Imieniny: Roberta, Wiesława
07 czerwca 2026 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1688041080

Dyrektor szpitala św. Łukasza w Bolesławcu odznaczony

Kamil Barczyk dyrektor Szpitala św. Łukasz w Bolesławcu, został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi za pracę na rzecz ochrony zdrowia


Kamil Barczyk dyrektor Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi za pracę na rzecz ochrony zdrowia. Odznaczenie w imieniu Prezydenta RP wręczył Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski. Brązowy Krzyż Zasługi, to odznaczenie ustanowione 1923 roku i nadawane jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną

Autor: Andrzej Stefańczyk

Kamil Barczyk dyrektor szpitala w Bolesławcu odznaczenie ochrona zdrowia medal szpital powiatowy w Bolesławcu Szpital Św. Łukasza w Bolesławcu brązowy krzyż zasługi