105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1685959920

Motocyklista zginął pasażerka w stanie krytycznym

Kamiennogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku podczas manewru wyprzedzania,


Kamiennogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku podczas manewru wyprzedzania, w którym udział brał pojazd osobowy oraz motocykl, do którego doszło w sobotę w Starej Białce. Niestety w jego wyniku, śmierć poniósł 70-letni kierujący motocyklem. Mundurowi apelują – zachowaj ostrożność i sprawdź kilkukrotnie lusterko zanim rozpoczniesz wyprzedzanie!

W sobotę, 3 czerwca 2023 roku, przed 13:00 policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali wezwani do tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na drodze w Starej Białce na terenie powiatu kamiennogórskiego.

Funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w którym udział brał pojazd osobowy oraz motocykl. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazdy poruszały się w jednym kierunku, a do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania. W jego wyniku motocyklista zjechał z drogi i uderzył w przepust. 70-letni kierujący oraz 69-letnia pasażerka trafili do szpitala. Niestety z powodu odniesionych obrażeń motocyklista zmarł, a lekarze walczą o życie kobiety. 25-latkowi z pojazdu osobowego nic się nie stało.

Apelujemy do kierowców, zarówno pojazdów osobowych, ciężarowych jak i jednośladów – zachowajcie szczególną ostrożność, w przypadku manewrów wyprzedzania!