105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

The Best Of PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1666437799

Żółty winyl pełen duetów Krzysztofa Krawczyka

Do sklepów trafia właśnie winylowa wersja jednego z bardziej znanych albumów Krzysztofa Krawczyka - „Duety”.


Płyta miała swoją premierę w 2016 roku na 70-te urodziny Artysty. Znalazło się na niej 12 niezapomnianych i różnorodnych kolaboracji muzycznych, w tym z Edytą Bartosiewicz, Andrzejem Piasecznym, Norbim czy Danielem Olbrychskim. 
Trzy utwory zaśpiewane wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Katarzyną Nosowską, Anią Dąbrowską i Maciejem Maleńczukiem, zostały napisane przez tych Artystów specjalnie dla Krzysztofa Krawczyka na tę płytę. Nie zabrakło również znanych przebojów takich jak: „Trudno tak” z Edytą Bartosiewicz, „Lekarze dusz” z Muńkiem Staszczykiem, czy „Przytul mnie życie” z Andrzejem Piasecznym. Na płycie oprócz miłosnych tematów przewodnich znalazły się również piosenki żartobliwe, utwory w klimacie reagge czy dwie świąteczne kompozycje nagrane z Urszulą i Eleni.
Ta płyta to wyjątkowa pozycja dla fanów Krzysztofa Krawczyka, ale nie tylko. Do niej chętnie się wraca. Album z plejadą największych polskich Artystów. Takie kompilacje udają się jedynie największym!
 
źródło sonymusic.pl