105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 kwietnia 2024 - niedziela Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 kwietnia 2024 - niedziela Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
14 kwietnia 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1537009704

Within Temptation wracają!

Zespół Within Temptation ogłasza premierę nowego albumu „Resist”. Pierwszy singiel promujący to wydawnictwo usłyszycie już na HitPlanecie.


„The Reckoning” to najnowszy utwór Within Temptation. Gościnnie w kawałku pojawia się Jacoby Shaddix z Papa Roach.

Legendarni twórcy mrocznych hymnów, obecni na rynku od dwóch dekad – ogłosili premierę siódmego albumu studyjnego. „Resist” ukaże się 14 grudnia 2018. Wydawnictwo będzie pokazywać nowy kierunek w twórczości grupy: epickie kawałki, napędzane podniosłymi melodiami oraz mrocznymi hookami, zostaną wzbogacone o futurystyczne elementy – zarówno w kwestii instrumentalnej, jak i tematycznej.
 
 
"Resist” jest dla Within Temptation dokonaniem przełomowym – gdyby nie powstało, zespół przestałby istnieć. Przy nagraniach zainspirowaliśmy się brzmieniami, które są teraz na czasie, jednak daliśmy im bardzo mroczną twarz. Czujemy, że współczesnej muzyce pop brakuje mrocznego i buntowniczego sznytu. Naszym celem było zebranie dźwięków, które się nam podobają, a następnie nadać im możliwie jak najostrzejszego brzmienia. Stworzyliśmy bardzo mroczne, brudne i futurystyczne wydawnictwo. To nasze spojrzenie na metal: by nadać współczesnej muzyce jak najbardziej buntowniczego pierwiastka - mówi Sharon den Adel
 
 
„The Reckoning” z gościnnym udziałem Jacoby’ego Shaddixa to pierwszy z kilku singli promujących nowe wydawnictwo. Within Temptation już w październiku wyruszy w trasę koncertową promującą swoje najnowsze dokonanie. W rozpisce koncertów nie zabrakło Polski. Grupę będzie można zobaczyć 26 października w Sali Ziemi w Poznaniu, a dzień później na warszawskim Torwarze.
 

Nowy album HitPlaneta premiera Nowy singiel płyta Within Tempation The Reckoning Resist powrót wydawnictwo