105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Muzyczne Radio Relax

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
27 maja 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1598433498

Tom Gregory prezentuje singiel - Rather By You

Młody i zdolny – to tylko 2 z wielu pozytywnych epitetów jakimi możemy opisać 24-letniego brytyjskiego wokalistę – Toma Gregory.


Jego „Small Steps” czy „Fingertips”, który dotarł do #1 na niemieckim Airplay’u otworzyło mu drzwi do międzynarodowej kariery. Singiel z popularnym duetem producentów Vize „Never Let Me Down” utwierdza tylko w przekonaniu, że na naszych oczach rośnie prawdziwa gwiazda muzyki pop! 

Właśnie ukazał się jego najnowszy singiel „Rather Be You”. Numer trafił na playlistę New Music Friday aż w 29 krajach! To bardzo osobista piosenka obracająca się wokół rozstania i towarzyszących temu emocji.

„Kiedy mój ostatni związek się zakończył miałem wrażenie, że moja dziewczyna była w stanie poradzić sobie lepiej z rozstaniem niż ja. Żałowałem wtedy, że nie jestem w jej butach. Tak narodził się ‘Rather Be You’” – wspomina Tom Gregory.

________________

Źródło: Magic Records

muzyczne radio Poland Polska Magic Records music news tom gregory rather by you tom gregory nowy singiel tom gregory 2020 tom gregory z nowym singlem tom gregory nowy utwór