105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
13 lipca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1621353107

TO WAM POLECAMY!

OneRepublic, Showtek i Theresa Rex, Martin Lange - słyszeliście już ich nowe nagrania? Głosowaliście już na tych artystów na naszych listach przebojów?


:: MUSIC NEWS :: 

OneRepublic z nowym singlem i klipem „Run”

Autorami i producentami „Run” są Ryan Tedder, Brent Kutzle, Tyler Spry oraz John Nathaniel. Singiel pojawi się na nadchodzącym albumie „Human”. Na krążek trafią też single „Rescue Me”, „Somebody To Love”, „Wanted”, „Didn’t I” oraz „Better Days”, które łącznie mają już ponad 1,75 miliarda streamów. Do „Run” powstał klip w reżyserii Tomása Whitmore’a.

Showtek i Theresa Rex zadają ulubione pytanie: czym jest miłość?

Showtek i Theresa Rex (znana m.in. dzięki „Solo Dance” Martina Jensena) prezentują wspólny singiel „What Is Love”. Producencki duet zadbał o podnoszący na duchu instrumental w stylu dance, podczas gdy wokal Theresy Rex nadaje całości nieco bardziej intrygującego tonu.
„Czym jest miłość bez kogoś, kto mógłby cię kochać?” – Theresa Rex w tekście zastanawia się nad niespełnioną miłością oraz problemami w związkach. Jednak od strony produkcyjnej, „What Is Love” ma zdecydowanie bardziej optymistyczny wydźwięk, co daje wyjątkowo ciekawe zestawienie. 

Duet Martin Lange podkreśla - diabeł tkwi w szczegółach!

Duet Martin Lange dał się poznać słuchaczom debiutując na początku roku singlem „Oddychaj”. Teraz przyszła pora na utwór „Kłamiesz”. W życiu uwierają nas drobiazgi, małe zadry, drobne kłamstewka. Diabeł tkwi w szczegółach, a szczegóły tworzą całokształt. Duet Martin Lange tak opowiada o „Kłamiesz”:

Kłamiesz to ukłon w stronę tanecznego rocka z lat 70. z nowoczesnym podejściem do brzmienia. Najpierw pojawiła się w naszych głowach energetyczna perkusja, zaraz po niej wkręcił się hipnotyczny basowy riff. Złamaliśmy ten układ charakternymi gitarami i rozedrganym synthem. W taki sposób powstał instrumental, który okazał się idealnym nośnikiem historii o wewnętrznym mentalnym pojedynku, uwolnieniu się od toksycznej przeszłości i dojrzewaniu do decyzji, by wreszcie żyć w zgodzie ze sobą.

muzyczne radio What Is Love onerepublic music news kłamiesz martin lange run showtek theresa rex