105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
13 czerwca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1639044562

Tak gramy co godzinę! 09.12.2021

Oto nasz dzisiejszy Hit-Typ i Piosenka Dnia. W rolach głównych LP i Avaion.


#HIT-TYP 

LP – Conversation

Jeśli uważnie śledzicie nasze profile, to na pewno wiecie o konkursie! :D Na Facebooku i Instagramie macie okazję do zdobycia najnowszego albumu LP oraz FAN BOXU (koszulki i płyty).
Na albumie Churches znajdziecie m.in. nasz dzisiejszy HIT-TYP - utwór Conversation, który czeka na Wasze głosy w HitPlanetarnym zestawieniu.
 
 

#PIOSENKA-DNIA

AVAION, VIZE, Leony - Pieces

Emocjonalnie surowa muzyka AVAION jest spleciona z narracjami o nieudanych związkach i dramatycznych przeżyciach. Jest też brutalnie szczera. Nic więc dziwnego, że zaczęła przyciągać wielbicieli zarówno dzięki jego talentowi do pisania piosenek, jak i elektronicznej wrażliwości. Wśród entuzjastów artysty znalazł się niemiecki duet VIZE i ich muza, wokalistka Leony. W ten sposób zrodziła się nowa wersja utworu Pieces – uzupełniona o piękną i delikatną barwę głosu Leony.
 
 

LP hittyp powerplay piosenka dnia gramy co godzine conversation avaion vize leony pieces