105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1692428220

Smolasty ruszy z w trasę z Dodą?

Singiel duetu "kręci" imponujące liczby.


Wspólny singiel Smolastego i Dody „Nim zajdzie słońce” osiąga imponujące wyniki. Tydzień po premierze klip ma już 10 mln wyświetleń na Spotify. Teledysk znajduje się w TOP10 na karcie Na czasie w 10 europejskich krajach – naturalnie w Polsce, ponadto w Holandii, Norwegii, Islandii, Niemczech, Irlandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Danii. Czy artyści spotkają się wkrótce na scenie?

Wiemy już, że artyści nagrają jeszcze jedną wspólną piosenkę. Oboje przyznali w jednym z wywiadów, że „wymienili się świadczeniami” i po featuringu Dody w singlu Smolastego doczekamy się również utworu, w którym to wokalistka będzie gospodynią.

Doda rusza we wrześniu w trasę koncertową promującą album „Aquaria”. Niewykluczone, że artystce na scenie będzie towarzyszył właśnie Smolasty. Taki wniosek można wysnuć z jej nowego wpisu na Instagramie. – Chcielibyście, żebyśmy wykonali ten utwór na mojej trasie? – pyta fanów wokalistka.

źródło: cgm.pl