105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 czerwca 2024 - środa Imieniny: Gerwazego, Protazego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 czerwca 2024 - środa Imieniny: Gerwazego, Protazego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
19 czerwca 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1673694548

Shakira: „Chcę przytulić miliony kobiet, które wstają przeciwko tym, przez których czują się nic nieznaczące”

Diss na Pique jest niezwykle popularne.


Music Sessions opublikowane dwa dni temu na YouTube i Spotify bije rekordy popularności. Na YouTube wyświetlono go już ponad 87 milionów razy, w ciągu dobry na Spotify numer osiągnął 14 milionów streamów i stał się światowym numerem jeden. Kolumbijska wokalistka postanowiła skomentować zarówno treść utworu, w którym rozlicza się z niewiernym mężem, jak i napisać kilka słów podsumowujących wielki sukces kawałka.

– Nigdy nie sądziłam, że to co było dla mnie katharsis i przyniosło mi ulgę osiągnę numer jeden na świecie. I to w momencie kiedy mam 45 lat. W języku hiszpańskim. Chcę przytulić miliony kobiet, które powstają przeciwko tym, przez które czujemy się nic nieznaczące.Kobiety, które bronią tego, co czują i myślą, i podnoszą ręce, gdy się nie zgadzają, nawet jeśli inni unoszą brwi.One są moją inspiracją. I to osiągnięcie nie jest moje, ale wszystkich.

Nie tak, jak nakazuje nam społeczeństwo, ale w sposób, który przychodzi nam do głowy, taki, który pomaga nam iść naprzód dla naszych dzieci, naszych rodziców i tych, którzy nas potrzebują i pokładają w nas nadzieję – napisała na Instagramie wokalistka.

źródło: cgm.pl