105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
13 czerwca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1534870231

PREMIERY: Ina Wroldsen & Alok, Filatov & Karas, Kate Ryan

Gdy jeszcze na początku nowego tygodnia na horyzoncie pojawiają się kolejne premierowe single to znak, że muzycznie najbliższe dni będą naprawdę udane!


HitPlanetarny przegląd nowości u nas codziennie po 17-tej, a w serwisach streamingowych znajdziecie już takie propozycje 

 Ina WroldsenAlok - Favela
Wspólny utwór norweskiej wokalistki i brazylijskiego DJ-a/producenta powstawał własnie w Brazylii. Całość opowiada historię młodej dziewczyny, która mimo przeciwności losu z uporem pragnie spełnić swoje marzenia.

______________________________________Filatov & Karas - Highway
Wakacje bez tych dżentelmenów są niewyobrażalne. „Highway” – to Filatov & Karas w szczytowej formie. Muzycy przygotowali dla Was kawałek kipiący energią, z uzależniającą mieszanką popu i muzyki klubowej.

_____________________________________

 Kate Ryan - Kronenburg Park
Fani Kate Ryan usłyszeli ten utwór już w ubiegłym roku. Po 365 dniach od tego momentu belgijska wokalistka postanowiła oficjalnie wypuścić na rynek muzyczny studyjną wersję utworu #KronenburgPark, nagranego w latach 80. przez Franka Boeijena.


 https://open.spotify.com/album/2y3Gv3ufKax6xEvQ5SjywR

Filatov & Karas premiery Kate Ryan Ina Wroldsen Alok new singles Kronenburg Park Highway Favela