105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
13 lipca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1533112528

PREMIERY: Alvaro Soler, Matoma ft. Enrique Iglesias, Miss Tara ft. Ashni

Sprawdźcie jakie nowości trafiły ostatnio do HitPlanetarnej poczekalni!


Drugi album Alvaro Soler – Mar De Colores w sprzedaży już 14 września. A historia promującego go singla – La Cintura – zdaje się nie mieć końca. Tym razem u jego boku Flo Rida i Tini – argentyńska aktorka i wokalistka znana z tytułowej roli w serialu Violetta. Na punkcie układu choreograficznego do tej piosenki oszalał cały świat. Teraz Alvaro dostaje całą masę filmików, na którym fani pokazują mu, że nie tylko on czuje się niezdarnie w tańcu.

________________________________________________________

Artyści walczący o tytuł Hitu Lata dla swojej propozycji zadrżeli.. do tej pory rywalizacja pomiędzy nimi była stabilna i umiarkowana, ale gdy pojawia się on…sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Matoma, Enrique Iglesias i Konshens nagrali utwór, który może okazać się największym hitem tegorocznych wakacji. Norweski DJ i producent wiedział, jakiego asa wyjąć z rękawa, aby namieszać na listach przebojów. Oprócz króla latino u jego boku pojawia się także mistrz dancehall’u, a ich muzyczna broń nosi tytuł I Don’t Dance (Without You).

______________________________________________________

Wystarczyło tylko wspomnieć o premierze Wanna Be Close na HitPlanecie, a Ashni w niedługim czasie stała się zagorzałą fanką naszej Hit-Listy. Wygląda na to, że jej kariera nabiera tempa, bo niedawno zaprezentowała nam swój kolejny singiel. Nie sama, bo u boku kanadyjskiej DJ-ki MISS TARA. Tara swoją karierę rozpoczęła w 2014 roku. Od tamtej pory dzieliła już scenę m.in. z Davidem Guettą, KSHMR, Dimitri Vegas & Like Mike, czy Martinem Garrixem. Mamy nadzieję, że utwór Heat niebawem dostanie swoją szansę na europejskich listach przebojów.

HitPlaneta Enrique Iglesias Alvaro Soler Ashni Miss tara Matoma Konshens Flo Rida Tini