105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
27 maja 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1528878519

PREMIERA: Blank & Jones, Emma Bale, Hugel

Kolejny HitPlanetarny przegląd nowości za nami. Do poczekalni trafiło kilkanaście nowych utworów. Sprawdźcie co polecamy Waszej uwadze.


Po udanej promocji kolejnej odsłony albumu Milchbar Seaside Sessions 10, Blank & Jones robią krótką pauzę od chilloutowych brzmień i prezentują nowiutki singiel "One". Inspirowany klimatem rodem z Ibizy, supportowany m.in. przez Above & Beyond, Sascha Braemer, Sasha, Roger Sanchez, Kenneth Bager i wielu innych. 

****************

Jeśli zapytacie nas jak bardzo czekaliśmy na powrót Emmy Bale nie zamierzamy się wykręcać i zaprzeczać, bo tęskniliśmy za nią ogromnie. Jej ciepły wokal, w którym rozkochała nas przebojem Fortune Cookie wciąż można usłyszeć na antenie naszej stacji. A teraz będzie on pojawiał się jeszcze częściej, bo belgijska wokalistka wydała kolejny singiel. "Jestem aktualnie na rozdrożu swojej kariery i muszę zadecydować, w którym kierunku chcę pójść dalej, Czuję, że ta piosenka jest oznaką czegoś nowego" - zapowiada Emma. 

*************

Jak współpracować to tylko z najlepszymi. Takiego założenia mocno trzyma się francuski DJ i producent Hugel. Co lubi najbardziej? Łączyć muzykę elektroniczną z hip-hopem i obserwować, jak muzyka płynąca z jego konsoli zachęca do tańca wszystkie panie na parkiecie. Remiksował już m.in. dla Robina Schulza i Davida Guetty, nagrywał z Jasmine Thompson, a do HitPlanetarnej poczekalni nie z Alokiem, a z Taio Cruzem Hugel wpada narobić fajnego zamieszania nagraniem Signs.

 

HitPlaneta premiery Taio Cruz Hugel Emma Bale Blank & Jones