105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1658593342

Powrót Eweliny Flinty

Ewelina Flinta powraca z nowym utworem w którym gościnnie pojawia się Natalia Grosiak. To zapowiedź trzeciego albumu studyjnego wokalistki.


Kilka miesięcy temu Ewelina Flinta za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o otwarciu nowego rozdziału w swojej muzycznej karierze – rozpoczęciu współpracy z agencją Echo Production. To jednak nie koniec informacji od artystki. Kilka dni temu Ewelina Flinta zapowiedziała koncert, na którym przedpremierowo wykona utwory z najnowszej płyty. Na ten moment nie są jeszcze znane żadne informacje dotyczące krążka, który będzie jej pierwszym materiałem po 17 latach, czyli od wydania płyty Nie znasz mnie w 2005 roku. Artystka wrzuciła jednak przedsmak tego co znajdzie się na trzecim albumie studyjnym, czyli singiel Zakochana, który ujrzał światło dzienne 22 lipca, i powstał we współpracy z członkinią grupy Mikromusic, Natalią Grosiak.

Ewelina Flinta to polska artystka, która rozpoczęła karierę muzyczną jeszcze w 1995 roku, jako wokalistka rockowej grupy Alioth. W 1997 roku występowała w zespole Dobre Piwo, a następnie była członkinią formacji Surprise. W 2002 roku wzięła udział w programie Idol, w którym zajęła drugie miejsce, przegrywając tylko z Alicją Janosz. W 2003 roku zaprezentowała swój debiutancki solowy materiał – krążek Przeznaczenie, na którym pojawił się hit Żałuję. 2 lata później światło dzienne ujrzał jej kolejny krążek, zatytułowany Nie znasz mnie.

Źródło: allaboutmusic.pl