105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1673693588

Posągowa Julia Rocka zapowiada swój debiutancki album!

Czym jest tytułowa „Blaza” i czego możemy się spodziewać już 3 lutego?


Ponad 70 milionów wyświetleń na YouTube i 20 milionów polubień na TikToku oraz odsłuchań na Spotify – kariera Julii z dnia na dzień nabiera większego tempa! Julia jest zaangażowanym twórcą cyfrowym – jej zainteresowania i umiejętności od początku wychodzą poza jedną dziedzinę.
 
Po ponad dwóch latach od wydania debiutanckiego singla „Jeep”, który był efektem spontanicznych nagrywek artystki z kolegą z liceum – Michałem Głomskim, a kilka miesięcy później okupował szczyt listy Spotify Viral Polska, Julia odsłania wszystkie szczegóły dotyczące jej debiutanckiego albumu!
„Blaza” ukaże się już 3 lutego we wszystkich serwisach streamingowych. Okładka albumu przywodzi na myśl zdjęcie z galerii sztuki. Artwork przedstawia majestatyczne popiersie Julii, które zdobią charakterystyczne dla artystki perły. Całość jest utrzymana w monochromatycznych barwach i bardzo minimalistycznym klimacie.
 
Na albumie znajdzie się 13 utworów i nie zabraknie tam największych hitów artystki, takich jak „Oficjalna wersja zdarzeń” czy „Blow-Up”, który został nagrany wspólnie z Kukonem! Jak zapowiada wokalistka, każdy z utworów doczeka się osobnego mini-teledysku. Julii bardzo zależało na tym, aby wszystkie piosenki miały osobną identyfikację wizualną, aby jak najlepiej wprowadzić fanów w historie o których opowiada w tekstach utworów.
 

"Ten album jest moim intymnym wyznaniem, w którym zwierzam się słuchaczom jak dobrym przyjaciołom. Opowiadam o poszukiwaniu siebie i swoich refleksjach na temat życia i wchodzenia w dorosłość, najszczerzej jak potrafię, bez idealizacji czy ukrywania słabości"- opowiada Julia o nowym projekcie.

źródło: sonymusic.pl