105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 czerwca 2024 - wtorek Imieniny: Marka, Elżbiety

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 czerwca 2024 - wtorek Imieniny: Marka, Elżbiety

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
18 czerwca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1544443125

NOWOŚCI: Doda, LP, Marcin Sójka

Najnowsze propozycje prosto z HitPlanetarnej rezerwy!


DODA - NIE WOLNO PŁAKAĆ

Doda szykuje się do wydania nowej płyty, a fani do walki o miejsce na listach przebojów dla swojej ulubienicy. "Nie Wolno Płakać" to muzyczny hołd dla zmarłej babci artystki. Utwór pojawi się na kolejnej płycie Doroty. Wydawnictwo nagrane z orkiestrą symfoniczną ukaże się 25 stycznia. A na nim usłyszymy m.in. największe klasyki polskiej piosenki - "Gram o wszystko" Ewy Bem, czy "A gdzie siódme niebo" Maryli Rodowicz.

__________________________

LP - WHEN I'M OVER YOU

Od 7 grudnia sympatycy LP mogą już cieszyć się jej nowym albumem. Od dziś będzie to nasza HitPlanetarna płyta tygodnia. Wydawnictwo Heart to Mouth to bardzo osobiste dzieło w karierze tej artystki. Promujący go trzeci singiel When I'm Over You powstał we współpracy z Mikiem Del Rio - nowojorskim producentem, który tworzył największe hity m.in. dla Christiny Aguilery czy Kylie Minogue.

__________________________

MARCIN SÓJKA - ZASKAKUJ MNIE

Dziewiąta edycja programu The Voice of Poland już za nami! Najlepszym głosem w Polsce okazał się podopieczny Patrycji Markowskiej -  Marcin Sójka. Realizator dźwięku...będzie teraz musiał wziąć długi urlop w pracy, bo przed nim jeszcze dłuższa przygoda z muzyczną sceną. Zaskakuj Mnie - tak brzmi tytuł jego debiutanckiego singla, na który już możecie głosować m.in. na HitPlanecie.

Nowy album HitPlaneta nowa płyta LP Heart To Mouth nowości propozycje Marcin Sójka Doda Nie Wolno Płakać Zaskakuj Mnie When I'm Over You Dorota Rabczewska