105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
13 czerwca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1638704171

Modern Talking "Alone" po raz pierwszy na winylu

Po 22 latach od premiery, ósmy album niemieckiego duetu Modern Talking – „Alone” ukazuje się na podwójnym winylu!


Źródło: Sony Music Poland

.....................................................

„Alone” to ósmy album, zaś drugi w kolejności jaki został nagrany po reaktywacji niemieckiego duetu Modern Talking w 1998. Wydany dotychczas na całym świecie wyłącznie w postaci płyty kompaktowej 22 lutego 1999 roku. 

Płyta odniosła olbrzymi sukces komercyjny zdobywając w 1999 roku czołowe miejsca list przebojów w poszczególnych krajach, w tym w Niemczech, Turcji, Estonii, Argentynie i na Węgrzech osiągając miejsce 1. W samych tylko Niemczech album „Alone” sprzedał się w ponad 700-tysięcznym nakładzie, co dało mu status podwójnie platynowej płyty w tym kraju. Ponadto w Polsce, Finlandii, Szwajcarii, Szwecji oraz na Łotwie album osiągnął status platynowej lub podwójnie platynowej płyty, zaś w Czechach, Austrii i Argentynie pokrył się złotem. W zestawieniu rocznym albumów wydanych w Europie w 1999 roku ósmy krążek duetu również otrzymał status podwójnie platynowej płyty.

.....................................................

To na tym właśnie krążku Thomas Anders zadebiutował jako kompozytor i autor tekstów w Modern Talking komponując w całości nagrania „Love Is Like A Rainbow” i „For Always And Ever” oraz pisząc teksty do dwóch innych nagrań – „It Hurts So Good” oraz „I’ll Never Give Up”. Album promowały dwa nagrania wydane na singlach – „You Are Not Alone” oraz „Sexy Sexy Lover”

.....................................................

Po 22 latach od pierwszego wydania ósmego w dyskografii Modern Talking albumu „Alone” wyłącznie na płycie CD, Sony Music Poland wspólnie z Thomas Anders Fan Club Polska oraz portalami Thomas-Anders.pl i Modern-Talking.com.pl przedstawia wersję winylową tego krążka. Dzięki inicjatywie polskiego fan clubu i wytwórni jest to zarazem premierowe, pierwsze na świecie wydanie tego materiału na podwójnej płycie winylowej w całej dyskografii zespołu.
Dodatkowo w środku albumu na kopertach do obu płyt znajdują się po raz pierwszy w historii Modern Talking poprawione, kompletne teksty piosenek z płyty „Alone”.

 

:: PŁYTĘ MOŻECIE ZAMÓWIĆ KLIKAJĄC TUTAJ ::

 

premiera Sony Music Poland płyta album kup zamów winyl modern talking dieter bohlen thomas anders alone modern talking na winylu thomas i dieter