105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
27 maja 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1651699288

Młoda wokalistka opowiada o kłamstwie i zdradzie

Naomi Prie przedstawia swój najnowszy utwór „Liar”.


Naomi to 22-letnia rumuńska piosenkarka i autorka tekstów studiująca psychologię w Bukareszcie. Po raz pierwszy została zauważona przez szerszą publiczność podczas konkursu SuperStar Romania. Piękna interpretacja piosenki Billie Eilish „IDon'tWannaBeYouAnymore” sprawiła, że jurorzy (Smiley, Raluka, Marius Moga i Carla's Dreams) jednogłośnie powiedzieli „TAK”. Do dziś występ uważany jest za jeden z najlepszych w historii tego show.

 

Miłość do muzyki Naomi Prie odkryła bardzo wcześnie, bo w wieku 3 lat. Nigdy nie chodziła na lekcje śpiewu, ale, mimo tego, podbiła serca publiczność w każdym programie, w którym miała okazję wystąpić.

„Liar to utwór składający się z niewypowiedzianych prawd i uczuć, z którymi mamy do czynienia, gdy ktoś, kogo postawimy na piedestale, spada z niego, zdradzając nas. Kłamstwa są bardzo powszechne, a jednocześnie tak bolesne. Czasami sprawiają, że czujemy się niewystarczająco dobrzy, tracimy zaufanie do innych i do siebie. Zamknięcie pewnego etapu jest w takich sytuacjach najlepszym uczuciem i momentem, w którym zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt już nie może z nami pogrywać, a nawet gdyby próbował, nie pokona nas w naszej własnej grze - powiedziała o utworze Naomi Prie.

 

Źródło: Magic Records

muzyczne radio Magic Records singiel liar rumuńska wokalistka naomi prie rumunia