105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 lipca 2024 - czwartek Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 lipca 2024 - czwartek Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
25 lipca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1596532876

Łukasz Zagrobelny, Ptakova, Mirek Bieliński, Maria Niklińska - polskie nowości, które polecamy Wam od zaraz!

Pośród wielu zagranicznych numerów, na antenie Muzycznego Radia nie może zabraknąć polskich produkcji m.in. od Łukasza Zagrobelnego, Ptakovej, Mirka i Marii.


ŁUKASZ ZAGROBELNY - JESZCZE NIE RAZ

Kiedyś cała Polska śpiewała jego hity: Nieprawda, Tylko z Tobą chcę być sobą, Nie kłam, że kochasz mnie. Później zniknął ze sceny na blisko cztery lata. Wybór nowej muzyki okazał się dla Łukasza kwestią odpowiedniego przemyślenia. I tak oto teraz wraca z nową piosenką - Jeszcze Nie Raz. To utwór z jednej strony o miłości, o różnych rozczarowaniach przygotowanych przez los. Z drugiej jest to opowieść uniwersalna i każdy może się z nią zidentyfikować. Fani mają nadzieję, że nowy singiel to także zapowiedź kolejnej płyty, tym bardziej, że nad nowym nagraniem, wokalista pracował z Karoliną Kozak i Bogdanem Kondrackim, którzy wspólnie z Łukaszem przygotowywali jego ostatnią płytę. 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

PTAKOVA - CORAZON

Niedawno było tanecznie, przy okazji premiery singla "Kastaniety". Tym razem Ptakova prezentuje się w bardziej refleksyjnej odsłonie. Nagranie "Corazon" to, jak twierdzi sama artystka, historia jej bardzo bliska. Opowiada o bezpieczeństwie, miłości, wolności, różnych scenariuszach. Natalia w swoim numerze podkreśla także, jak ważne jest bycie otwartym na nowe, nieznane wyzwania. Całość emocji wraz z piosenką, tworzy teledysk, który już teraz polecamy Wam do obejrzenia w oczekiwaniu na debiutancki album Ptakovej, promowany wspomnianymi utworami. 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

MIREK BIELIŃSKI - NIE DAJ SIĘ

Mirek Bieliński na swoim koncie ma już dwie płyty i kilka bardzo dobrych singli, którymi od pierwszej chwili zdobył sympatię słuchaczy Muzycznego Radia. Pytanie, czy aktualnie pracuje nad trzecią płytą, jeszcze przez krótki czas pozostanie bez odpowiedzi, ale na TOP30.PL wśród premier nie mogło zabraknąć nowego nagrania - Nie Daj Się. Piosenka doczekała się videoklipu, w którym główną rolę odegrał wrocławski, niepełnosprawny sportowiec - Jakub Szpak.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

MARIA NIKLIŃSKA - POWROTY

Tytuł singla idealny do sytuacji, bo Maria Marlen Niklińska wraca...nie tylko z nowym numerem, ale i całą, drugą płytą. Na naszej antenie słyszycie ją bardzo często w piosence "Na północy", a "Powroty" to kolejny przedsmak wydawnictwa, zatytułowanego po prostu "Marlen", zaraz po pierwszym z nadchodzącego wydawnictwa, anglojęzycznym singlu Make It. Data premiery na razie owiana jest tajemnicą, ale być może już niedługo Maria ujawni na ten temat więcej szczegółów. 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Wszystkie polskie nowości usłyszycie w każdą sobotę na TOP30.PL!