105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Wita, Jolanty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Wita, Jolanty

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
15 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1672768827

Kanye West zniknął

Od dwóch tygodni nie ma kontaktu z artystą.


Po serii rasistowskich komentarzy i zachwytów nad Hitlerem Kanye West zniknął. Ostatni raz rapera widziano 18 grudnia. Artysta zabrał wówczas dzieci do kościoła, następnie odwiózł je do Kim Kardashian i wszelki słuch o nim zaginął.

Pierwsze sygnały o problemach ze znalezieniem Westa pojawiły się po kilku dniach. Były współpracownik Ye Thomas St. John usiłował dostarczyć mu pozew na 4,5 mln dolarów za nieuregulowane płatności, ale nie zdołał zlokalizować rapera.

– Mamy problem z potwierdzeniem obecnego miejsca pobytu Kanyego Westa. Nie byliśmy też w stanie skontaktować się z jego prawnikami – komentował wówczas. St. John dotarł do osób, które zajmowały się dotychczas obsługą prawną Westa, ale usłyszał od nich, że kancelaria nie pracuje już z raperem.

Mijają kolejne dni, a Westa wciąż nie ma, w mediach brak także jakichkolwiek informacji o miejscu jego pobytu.

 

źródło: cgm.pl