105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
19 maja 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1671350634

JULIA WIENIAWA PREZENTUJE KOLEJNY SINGIEL Z PŁYTY OMAMY

Artystka nie zwalnia tempa. Kontynuując promocję swojego debiutanckiego albumu Julia Wieniawa podzieliła się ze światem najnowszym klipem.


Ledwie dzień po finałowym koncercie ze swojej pierwszej klubowej trasy koncertowej artystka zaprezentowała taneczną nowość. W piątek 16 grudnia premierę miał klip do utworu Mi nie żal, jest to kolejny singiel z płyty Omamy, która premierę miała w czerwcu tego roku. Tekst do utworu napisała Kasia Lins.

Taneczny klip został wyreżyserowany przez Natashę Ivanovą, natomiast za choreografię odpowiedzialna jest Suzie Pacałowska.

NA TEN KLIP CZEKAŁAM NAJBARDZIEJ. OD POCZĄTKU POWSTAWANIA UTWORU MI NIE ŻAL WIEDZIAŁAM, ŻE CHCE POD NIEGO ZROBIĆ COŚ CZYSTO TANECZNEGO.

OD LAT CZUJĘ, ŻE TANIEC JEST W POLSCE BARDZO NIEDOCENIONY, AUWAŻAM, ŻE JEST TO FORMA SZTUKI, KTÓRA TAK SAMO JAK ŚPIEW JESTNIEZWYKŁYM NARZĘDZIEM DO WYRAŻANIA EMOCJI.

— artystka o swoim najnowszym klipie.
źródło: allaboutmusic.pl