105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1670054762

Joseph Lawrence w nowym singlu „Empty House”

Nowy utwór i live video, które wzmacniają pozycję jednego z najbardziej ekscytujących nowych wokalistów w Wielkiej Brytanii.


Zdumiewające partie wokalne Lawrence’a uzupełniają produkcję Fryars – „Empty House” to występ, który podkreśla zakres umiejętności Brytyjczyka. Poruszające wideo kładzie nacisk na jego hipnotyzujący styl gry. Wspierany przez swój zespół Lawrence wykonuje „Empty House” z polotem, jakim mogą pochwalić się tylko najbardziej utalentowani artyści.

Joseph Lawrence został obdarzony wokalem, który zdarza się raz na pokolenie – wokalem, który w ciągu roku zapewnił mu współpracę z RCA Records i przyciągnął pół miliona fanów online. Artysta rozpoczął swoją karierę po przeprowadzce z Ipswich do Londynu, skupiając się na jazzowej scenie miasta i doskonaląc rzemiosło w legendarnym Ronnie Scott’s, jednocześnie nawiązując kontakty z innymi znakomitymi muzykami. Następnie grał w różnych zespołach, powoli kształtując własny styl. Obecnie pracuje nad debiutanckim albumem.

źródło: sonymusic.pl