105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
27 maja 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1642094407

Jonas Blue i Why Don’t We wchodzą w nowy rok z hitem!

Jonas Blue i zespół Why Don’t We rozpoczynają Nowy Rok wspólnym singlem „Don’t Wake Me Up”, który wkrótce niewątpliwie stanie się popowym hitem.


Źródło: Universal Music Polska

....................................................

„Don’t Wake Me Up” to pierwsza odsłona kooperacyjnego projektu Jonasa Blue zatytułowanego „Together”. W ramach przedsięwzięcia producent przez cały rok publikować będzie kolejne utwory zrealizowane we współpracy z utalentowanymi twórcami. Tematami przewodnimi są wspólnota, jedność i pozytywne przesłanie, tak potrzebne w obecnych czasach, a zarazem charakterystyczne dla muzyki Jonasa.
 
Chciałem współpracować z Why Don’t We, odkąd zaczepili mnie na Twitterze w 2019 roku - mówi Jonas. - Ci goście mają niesamowite głosy, które z miejsca podbiły moje serce. Wiedziałem, że kiedyś coś razem stworzymy. Oni wiedzą, jak nadać głębi tekstom. Jeśli zrobić analizę, chodzi o odnalezienie prawdziwej miłości w swych marzeniach.
 
 
Ta piosenka zaczęła się od telefonu późnym wieczorem - wspomina Corbyn Besson z Why Don’t We. - Mój dobry kumpel, Lukas Costas chciał, bym dograł wokal do fortepianowej ballady, którą napisał. Kiedy skończyliśmy, dałem demo kolegom z zespołu. Bardzo spodobało im się nagranie. Skontaktowaliśmy się więc z Jonasem. Jemu piosenka też się bardzo spodobała, od razu usłyszał jej potencjał i tak „Don’t Wake Me Up” stała się taneczno-popowym bangerem.

HitPlaneta Nowy singiel Jonas Blue Universal Music Polska wspólny singiel why don't we don't wake me up