105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
13 czerwca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1595326188

Jeden Osiem L, Sachiel, Felivers, Majewski - zobaczcie jakie polskie nowości trafiły na naszą antenę!

Pośród wielu zagranicznych numerów, na antenie Muzycznego Radia nie może zabraknąć polskich produkcji m.in. od Jeden Osiem L, Sachiel, Majewskiego i Felivers.


JEDEN OSIEM L - SERCE ZE ZŁOTA

Grupa Jeden Osiem L powstała w 1998 roku w Płocku. Zespół zasłynął niekonwencjonalnym i nowatorskim, jak na czasy wydania ich pierwszej płyty, podejściem do gatunku Hip-Hop. W 2003 roku nakładem wytwórni UMC Records zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany „Wideoteka”. Pierwszym singlem promującym płytę był utwór „Jak zapomnieć” , który błyskawicznie stał się hitem zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów wielu rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Utwór był na tyle popularny, że dostał się nawet na playlisty raczej nieprzychylnie nastawionych do muzyki hip-hopowej rozgłośni komercyjnych, niezaprzeczalnie odgrywając główną rolę w popularyzacji tego gatunku w Polsce. Album w niedługim czasie uzyskał status Złotej Płyty. 

Jak Zapomnieć - to już klasyk polskiego hip-hopu, ale słuchacze Muzycznego Radia wiedzą, że grupa Jeden Osiem L gości na naszych falach nie tylko z kultowym hitem, ale i wieloma utworami, jakie nagrali w swojej karierze. Wierni fani liczą na to, że któregoś dnia wraz z nowym singlem, pojawi się także informacja o nowej płycie - premierowy utwór SERCE ZE ZŁOTA - czeka na Wasze głosy w zestawieniu #TOP30PL. Klikajcie TUTAJ.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

SACHIEL & ZESPÓŁ LUDOWY ZGODA - TO WAŻNE

To Ważne - to drugi singiel zespołu Sachiel zapowiadający debiutancki album o tytule "A Jednak". Tym razem zespół zaprosił do wspólnej produkcji "Zespół Ludowy Zgoda" łącząc muzykę ludową z hip-hopem (hip-folk) Dziś, gdy prawie każdy teledysk jest prze-kolorowany, Ania i Piotr postawili na naturalność, osadzając akcję po prostu na wsi, a dokładnie w Gminie Lubawka, pokazując niesamowite miejsca, które leżą na terenie Lubawki, Chełmska Śląskiego oraz Bukówki.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

MAJEWSKI - NIE DLA MNIE

W jednej z edycji programu X Factor w 2011 roku, urzekł publiczność swoja skromnością i wrażliwością. Po latach Rafał Majewski stawia poważny krok w swoim debiucie - wydaje singiel Nie Dla Mnie i zapowiada pierwszą płytę. Chociaż dotychczas skupiał się na pracy, a powrót do muzyki czekał na ten najbardziej odpowiedni dzień, teraz jest już w pełni gotowy zawalczyć o swoje marzenia. Utwór "Nie Dla Mnie" to opowieść o relacji damsko-męskiej, jaka rozwinęła się przez znajomość w sieci. Zmęczenie, tęsknota za otwartością, sprzeciw wobec nieszczerości w podejmowanych działaniach - wszystko to odnajdziecie w nowym teledysku i nagraniu Rafała. 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

FELIVERS - NIEBEZPIECZNIE

Felivers – najbardziej elektryzujący zespół młodego pokolenia, który tworzą: Miłosz Fergiński, Wojciech Fortuna, Piotr Zborowski, Piotr Cody Dąbrowski, Konrad Jażdżyk. W kwietniu 2019 roku wydali swoją debiutancką płytę w klimacie pop-rock. Obecnie panowie pracują nad swoją drugą płytą, którą zapowiada singiel "Niebezpiecznie". To zupełnie nowa odsłona dojrzalszego wizerunku zespołu Felivers. Utwór opowiada o pełnej ognia „miłości od pierwszego wejrzenia”. Autorem muzyki jest Marcin Kindla - kompozytor i producent muzyczny, laureat "Fryderyka" i trzech nagród dla jego kompozycji podczas 55. KFPP w Opolu, znany ze współpracy m.in. z zespołami Tulia i Feel oraz Ewą Farną. Autorem tekstu do utworu jest Piotr Zborowski - wokalista zespołu Felivers.

HitPlaneta TOP30PL polskie nowości felivers sachiel zespół ludowy zgoda jeden osiem l serce ze złota niebezpiecznie majewski nie dla mnie to ważne