105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Anna Tarkota

Raport Regionalny

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
23 lipca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1618826596

Imanbek łączy siły z Sean Paulem!

Legenda muzyki z Jamajki i meksykańska piosenkarka Sofia Reyes połączyli siły z producentem i DJem Imanbekiem w utworze „Dancing on Dangerous”!


______________________

Źródło: Sony Music Poland

Rytmy reggae wraz z klasycznym, mocnym brzmieniem Imanbeka dały fenomenalny efekt. Aż można pomyśleć, że na zewnątrz nie ma pandemii i trwa słoneczne lato. Imanbek to producent i remikser muzyki house. Zyskał wielką popularność w centralnej i wschodniej Europie. Urodzony w Kazachstanie, zaczął grać na gitarze w wieku 8 lat. Od 17-ego roku życia remiksował różne kawałki. Zyskał światową popularność dzięki swojej wersji numeru SAINt JHNa „Roses”. 

Jamajski piosenkarz Sean Paul znalazł się w czołówce muzyki rozrywkowej na początku lat 2000’ z takimi kawałkami jak: „Get Busy”, czy „Temperature”. Był pionierem łączenia dancehallu z popem. Przełomowym w karierze Seana Paula momentem była współpraca z Beyoncé w hicie „Baby Boy”. Piosenkarz po chwili przerwy powrócił w drugiej połowie lat 2010’ i współpracował z takimi artystami jak: Sia, Clean Bandit, czy Pharrell Williams.
 
Sofia Reyes to Meksykańska wokalistka i autorka tekstów, która ostatnio była nominowana do Latin American Music Awards, MTV Europe Music Awards, Premios Juventus oraz do latynoskiej nagrody Grammy. Artystka ma na swoim koncie miliard odtworzeń na YouTube i 2 miliardy odtworzeń w innych platformach streamingowych. Nagrała takie hity, jak „1,2,3,” z Jasonem Derulo oraz „R.I.P.” z Ritą Orą.
 
NAGRANIE USŁYSZYCIE CODZIENNIE MIĘDZY 17:00 A 20:00 NA HITPLANECIE

muzyczne radio Sony Music Poland Sean Paul muzyczne radio music news imanbek imanbek sean paul sofia reyes sofia reyes dancing on dangerous