105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
13 lipca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1636888843

Dua Lipa pojedzie na Eurowizję z piosenką od ABBY? Ariana Grande zadebiutuje w musicalu?

Sprawdźcie co słychać w muzycznym świecie.


#1

Co nowego u Ariany Grande? Pewnie myśleliście, że wokalistka na dobre zniknęła ze sceny, ale nic z tych rzeczy. Już niedługo zobaczycie Arianę na ekranie. Wokalistka wcieli się w rolę Glindy w musicalu Wicked: Życie i czasy Złej Czarownicy z Zachodu. Będzie to produkcja iście broadwayowska. Film opowiada historię znaną z Czarnoksiężnika z Krainy Oz, ale z perspektywy wiedźm.

#2

Chyba nie ma takiej osoby, która nie znałaby Green Day. Nieważne czy jesteście fanami punkrocka czy nie, na pewno przyznacie, że kiedyś ten zespół określany będzie mianem LEGENDY. Istnieją na rynku od 1986 roku, a wypuścili już 13 albumów, 7 mini albumów i liczne projekty. Pora na nowość – singiel Holy Toledo, który znajdziecie już na portalach streamingowych.

#3

Zespół ABBA powrócił po 40 latach i chociaż zaraz zamierzają znów zniknąć, opowiedzieli w jednym z niedawnych wywiadów, że bardzo chętnie zajęliby się tworzeniem konkursowych piosenek dla Wielkiej Brytanii na Eurowizję. Szwedzka grupa podkreśla jednak, że w parze z dobrą kompozycją, musi iść również świetny występ i wykonawca lub wykonawczyni. Ich zdaniem taki potencjał ma w sobie Dua Lipa i to właśnie z nią ABBA chciałaby podjąć się współpracy.

muzyczne radio debiut piosenka eurowizja ariana grande muzyczne radio music news dua lipa abba musical green day holy toledo dua lipa i abba