105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 lipca 2024 - czwartek Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 lipca 2024 - czwartek Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
25 lipca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1597659850

DMC NEWS #5: In Search of Sunrise doczekało się 16. odsłony!

W każdy piątek w trakcie listy DMC prezentujemy Wam najnowsze wieści ze świata klubowej muzy. Sprawdźcie co nowego u największych gwiazd muzyki elektronicznej.


Poszukiwacze nowych wakacyjnych składanek mogą już rozglądać się za kolejną z nich….In Search of Sunrise. Tytuł dobrze Wam znany? Zgadza się! 16. odsłona tego wydawnictwa jest już w pełni gotowa – zadbali o to Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Roger Shah jako Sunlounger

Ta kompilacja przeniesie Was do najbardziej umiarkowanych, termalnych miejsc i przestrzeni muzycznych, jakie można sobie wyobrazić. Markus Schulz w swojej części zaproponował refleksyjną podróż, Giuseppe Ottaviani postanowił pokazać się od tej artystycznej strony, z której prawdopodobnie jeszcze go nie znacie, a Roger Shah? Roger Shah stawia jak zawsze na kojące, relaksacyjne melodie. Trzy płyty w jednym boxie. Na każdej po kilkanaście świetnych produkcji – In Search of Sunrise vol 16 naprawdę warto zapoznać się z tym materiałem.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . 

W lutym tego roku Arty wypuścił specjalny mix dla jednej z zaprzyjaźnionych stacji radiowych. Zaprezentował w nim sporo nowej muzy, a przy okazji kilka wyjątkowych wersji, wcześniej wydanych produkcji. To jednak nie wszystko. Artysta wypowiedział wówczas bardzo istotne zdanie…że na najbliższe miesiące planuje wydać jeszcze 25, a może nawet 30 nowych utworów.

Rosyjski DJ i producent już zaczął w tym temacie działać. Tydzień po tygodniu na jego oficjalnych kanałach pokazują się kolejne nowości. Ostatnio w jednym czasie opublikował aż cztery nowe utwory, a to ze względu na premierę składanki Anjunabeats Volume 15, która ukazała się z okazji dwudziestolecia działalności wytwórni.

DMC News na antenie Muzycznego Radia do usłyszenia w każdy piątek i niedzielę w trakcie DMC.

muzyczne radio Markus Schulz DMC Giuseppe Ottaviani arty dmc news roger shah presents sounlounger in search of sunrise 16