105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
13 czerwca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1594029059

DMC NEWS #2 - Aly & Fila, W&W, Gareth Emery!

W każdy piątek w trakcie listy DMC prezentujemy Wam najnowsze wieści ze świata klubowej muzy. Sprawdźcie co nowego u największych gwiazd muzyki elektronicznej.


Są tu tacy, którzy czekali na nowości od Aly & Fila? Na pewno tak. Najbardziej znany egipski duet znów sięga po album It’s All About Melody. Fani tego projektu już od dawna wyczekiwali, kiedy panowie wybiorą kolejny singiel z tego wydawnictwa. Wybór nie był prosty, chociaż dla niektórych oczywisty. Numer I Won’t Let You Fall ujrzał wreszcie światło dzienne jako oficjalny kolejny track promocyjny, który podobno ma również swoją specjalną wersję, jaka świetnie sprawdziła się w setach Aly & Fila. 

________________________

Nadchodzi wiekopomna chwila na scenie EDM. W tym miesiącu W&W po raz pierwszy zaprezentują się publiczności NA ŻYWO, od czasu gdy pandemia koronawirusa zastopowała wszystkie eventy. Przygotujcie się na Rave Culture 2020 w Niemczech. A dokładnie w Kolonii dla ograniczonej widowni, liczącej 1400 osób. To wyjątkowa okazja, która pozwoli fanom klubowych brzmień cieszyć się ulubioną muzyką na żywo. Dodatkowo do chłopaków dołączy m.in. Sandro Silva. Pandemia zmusiła artystów do myślenia nad alternatywnymi rozwiązaniami. Niemiecka Lanxess Arena uruchomiła więc opcję ARENA LIVE i wychodzi z pomocą w stronę tych, którzy chcieliby wrócić do pokazów. Dzięki bezpiecznemu wykorzystaniu przestrzeni i egzekwowaniu zasad higieny można bez problemu zorganizować event właśnie w takim miejscu. Start wydarzenia z W&W już 11 lipca.

________________________

Gareth Emery jako jednoosobowy zespół z klawiszami, gitarą i innymi dodatkami – podoba Wam się takie połączenie? Gareth zaskoczył nie po raz pierwszy i znów pokazał, że jest kimś więcej niż tylko utalentowanym DJ-em i doskonałym producentem. Na jego kanał na YouTube trafił godzinny set promujący jego nowy album The Lasers. Longplay wkrótce trafi do cyfrowej sprzedaży.

muzyczne radio DMC Gareth Emery Aly & FIla w&w dmc news the lasers rave culture in concert i won't let you fall down