105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1695921360

DAWID KWIATKOWSKI PREZENTUJE NOWY SINGIEL

Po świetnie przyjętym Café de Paris oraz zaskakującej współpracy z Bedoesem nadszedł czas na kolejne nowości od Dawida Kwiatkowskiego.


Artysta zabrał słuchaczy w podróż po Mazurach, gdzie powstał klimatyczny teledysk do jego najnowszego singla Taki Jak Ty. Posłuchajcie!

Po licznych zapowiedziach na swoich mediach społecznościowych piosenkarz podzielił się nowym materiałem. O czym jest Taki Jak Ty? To chwytająca za serce piosenka o niespełnionej miłości i nadziei na lepszą przyszłość, w której ostatecznie spotka nas happy end. Dawid Kwiatkowski brał udział zarówno w tworzeniu warstwy tekstowej (wraz z Patrykiem Kumórem), jak i komponowaniu nowego utworu (z Dominiciem Buczkowskim-Wojtaszkiem, Patrykiem Kumórem i Emilianem Waluchowskim). Artysta wyznał, że już na początku pracy nad utworem opracował również scenariusz teledysku, który stworzył wraz z Adamem Chill Woźniakiewiczem. W nastrojowym klipie Kwiatkowski wystąpił przykryty kołdrą, podróżując po malowniczych Mazurach.

Taki Jak Ty to drugi utwór, którym podzielił się artysta od premiery swojego ostatniego albumu zatytułowanego Dawid Kwiatkowski, wydanego w 2021 roku. Na razie Dawid milczy na temat swoich muzycznych planów, jednak zważając na coraz to kolejne premiery, nowy krążek zdaje się być coraz bliżej!

źródło: allaboutmusic.pl