105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
14 lipca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1548785254

Darude na Eurowizji!

Po miesiącach oczekiwań Finlandia ujawniła nazwisko swojego reprezentanta na tegoroczną Eurowizję. To Darude - twórca legendarnego hitu Sandstorm!


Spekulacji na temat tego, kto w barwach Finlandii pojawi się na eurowizyjnej scenie było całe mnóstwo. Wśród wymienianych kandydatów byli m.in. wokalistka zespołu Haloo Helsinki, czy The Rasmus. Teraz już jednak wszystko stało się jasne. O sukces Kraju Tysiąca Jezior powalczy fiński DJ i producent, twórca legendarnego hitu Sandstorm i wokalista, członek projektu The Giant Leap - Sebastian Rejman.

To dla mnie duże wyzwanie - mówi Darude - Kiedy otrzymałem zaproszenie, byłem nieco przestraszony. To dla mnie zaszczyt móc doświadczyć tak specyficznego wydarzenia. Będzie to spore i nowe wyzwanie.

 

KIM JEST SEBASTIAN REJMAN?

Wokalista, prezenter, aktor znany z popowo-rockowej formacji The Giant Leap, z którym wydał już dwa albumy. W międzyczasie pojawił się także na ostatniej płycie Ville Virtanena w tytułowym nagraniu - Moments.

Sandstorm esc darude sebastian rejman sebastian reyman finlandia eurowizja 2019 eurovision song contest eurowizja eurovision song moments