105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1699640880

Agnieszka Chylińska z piątym singlem z albumu „Never Ending Sorry”!

Artystka prezentuje filmowy teledysk do utworu „Ja Ci wszystko dam”.


Rozpoczyna się także ważny okres dla Agnieszki Chylińskiej – 30-lecie Jej twórczości i wielka Trasa Koncertowa „Kiedyś do Ciebie wrócę”, która już w połowie została wyprzedana.

Po 4 przebojach z ostatniego albumu: „Jest nas więcej”, „Kiedyś do Ciebie wrócę”, „Drań” oraz „Kochaj ją”, Agnieszka Chylińska przedstawia ostatni, piąty singiel – „Ja Ci wszystko dam”. Zamyka tym samym rozdział platynowego „Never Ending Sorry”, który przyniósł artystce ogromny suckes. Poczwórna platyna na singlu „Kiedyś do Ciebie wrócę”, złoty „Drań”, ponad 50 milionów wyświetleń teledysków z płyty oraz wyprzedane trasy w Polsce, Europie, Kanadzie i USA – to wszystko udało się jej osiągnąć na przestrzeni ostatniego roku. 
Wiosną Artystka ponownie wyruszy w trasę koncertową po największych halach w Polsce, gdzie świętować będzie 30-lecie twórczości. Choć do tego wydarzenia zostało jeszcze kilka miesięcy fani już zdążyli wykupić bilety trasę w połowie. Niezwykłe show Agnieszki zawita 25 lutego do łódzkiej Atlas Areny, kolejno 3 marca do wrocławskiej Hali Stulecia, 17 marca odbędzie się koncert na Międzynarodowych Targach Poznańskich, 22 marca na warszawskiej hali COS Torwar, 14 kwietnia w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu, 21 marca w krakowskiej Tauron Arenie, 28 kwietnia w katowickim Spodku a finałowy koncert będzie miał miejsce w szczecińskiej Netto Arenie 12 maja.
Nowy singiel to po raz kolejny historia pełna emocji. 
„Możemy pielęgnować w sobie poczucie bólu, stratę, żal i niechęć do tych, którzy nas zranili. Możemy też zamknąć to w sobie i udawać, że nas to nie dotyczy, nie zżera i nie zabija od środka. Ale możemy też wreszcie wyrazić wszystko, co w nas trudne, wypowiedzieć, wykrzyczeć i… pożegnać na zawsze, znajdując ostatecznie spokój oraz przebaczenie. Sobie i innym.” - mówi o nim artystka.

Do piątego teledysku, zamykającego klamrą historię z czterech poprzednich, z udziałem Adama Woronowicza, Anny Dymnej, Piotra Stramowskiego został ponownie zaproszony Piotr Głowacki. Po raz pierwszy na polskim rynku muzycznym miała miejsce historia filmowa, zawarta w odcinkach poszczególnych singli. Autorką scenariusza ponownie jest Agnieszka Chylińska. Producentem i publisherem obrazów i nagrań jest management artystki, firma Top MANAGEMENT. Reżyserem klipu jest Adam Gawenda, AG STUDIO na zlecenie Top Management - ekipa realizująca wcześniej także poprzednie teledyski z albumu Never Ending Sorry oraz teledyski „Królowa Łez” (album „Forever Child” Agnieszki Chylińskiej) i „Schiza” (album „Pink Punk” Agnieszki Chylińskiej).
Agnieszka podsumowuje współpracę z Piotrem Głowackim słowami:
 

„Drogi Piotrze! Dziękuję za możliwość patrzenia na to, jak wspaniale grasz; bycia obok. Dziękuję za pomoc przy realizacji scenariusza, za Twoje zaangażowanie, które momentami mnie aż zawstydzało, bo jestem wielką wielbicielką Twoich ról i kreacji. Dziękuję za filmową pamiątkę do końca życia.”

 
źródło: sonymusic.pl