105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 kwietnia 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1679931240

Linkin Park wypuścili nowy niepublikowany utwór z czasów „Meteory”

Grupa promuje w ten sposób rocznicową reedycję albumu.


Linkin Park prezentuje kolejny – po „Lost” – niepublikowany utwór „Fighting Myself”. Nagranie powiększa spuściznę nominowanego do Grammy, multiplatynowego albumu „Meteora” i uzupełnia tracklistę jubileuszowej reedycji „Meteora 20th Anniversary Edition”, która ukaże się 7 kwietnia. Wydawnictwo dostępne będzie w kilku formatach – jako limitowany box, winylowy box, trzypłowe wydanie CD oraz standardowo w digitalu.

Kiedy zespół przeszukiwał archiwa z okresu płyty „Meteora”, Mike Shinoda wiedział, że instrumentalny „Fighting Myself” to mocny kandydat, by stać się jednym z opublikowanych po latach rarytasów, był jednak bardzo zaskoczony, gdy odkrył ścieżki wokalne do nagrania – zarówno swoje, jak i Chestera. Za sprawą zmyślnego miksu wielu ścieżek, piosenka zyskała ostateczny kształt, stając się, jak to ujął Shinoda, „klasycznym kawałkiem Linkin Park”. Dopełniony wyrazistymi wersami Mike’a, podbity przesterowanymi gitarami gitarami i z porywającym refrenem Chestera, który krzyczy: „Walcząc ze sobą, zawsze przegrywam”.

źródło: cgm.pl