105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2024 - sobota Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2024 - sobota Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
18 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1662890099

Powrót zespołu Wilki

Wilki po 6 latach od premiery ostatniego krążka, powracają z nowym, jubileuszowym albumem, zatytułowanym Wszyscy marzą o miłości, który ukaże się 23 września.


W tym roku zespół obchodzi 30-lecie swojej kariery. 

Płyta Wszyscy marzą o miłości powstawała w nietypowych warunkach. Nagrania rozpoczęto się w 2019 roku, jednak prace nad krążkiem wkrótce skomplikowały covidowe ograniczenia. Utwory komponowane były zdalnie, w oddaleniu o tysiące kilometrów. Autorem tekstów jest wokalista i lider grupy Robert Gawliński, który wypowiedział się o nadchodzącej płycie następująco:

Na tej płycie celowo uciekłem myślami od pandemii i bardziej zależało mi na daniu ludziom szansy, żeby mogli ją włączyć i uciec od problemów. Ta płyta jest o miłości. […] Wszystkie te szalone pogonie za pieniędzmi, sławą, za dobrami codziennymi to one z czasem blakną. Sam mam parę złotych i wiem, że wcale mnie to już tak nie cieszy. Może na początku sprawiało przyjemność. Natomiast miłość jest czymś, co nie przemija – bez niej nie mamy po prostu nic!

Robert Gawliński

27 września 2022 roku w warszawskim Teatrze Roma Wilki zagrają jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia istnienia zespołu. Podczas występu z pewnością wybrzmią największe przeboje grupy oraz nowe utwory jak np. Liczysz się tylko ty czy Podzielony świat, zaśpiewany przez syna Roberta Gawlińskiego- Beniamina, który od ośmiu lat jest członkiem formacji dowodzonej przez swojego ojca.