105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
13 kwietnia 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1661082564

Lost Frequencies przedstawia „Chemical High”

W epickiej kontynuacji swojego niezwykle udanego międzynarodowego „Where Are You Now” , Lost Frequencies powraca z solowym wydawnictwem „Chemical High”.


Przy wielu milionach słuchaczy miesięcznie liczby mówią same za siebie, a „chemiczny haj” z pewnością udzieli się publice i je podniesie. Początek piosenki z gitarą elektryczną i retro syntezatorami wraz z głębokim akcentem house, tworzą idealne tło dla słodkiego jak miód i chwytającego za serce wokalu.

„Chemical High” dostarcza odurzającego zastrzyku serotoniny. Lost Frequencies powiedział: „Po wydaniu dwóch utworów z niesamowitymi artystami, chciałem wrócić do nieco bardziej wychillowanej muzyki elektronicznej! Ma trochę inne brzmienie, ale uwielbiam je i mam nadzieję, że wam też się spodoba!”. Zabierając słuchaczy w podróż przez krzyżujące się gatunki, skręcając przez melodyjne pejzaże dźwiękowe splecione z poruszającymi się liniami basu i perkusją, „Chemical High” to gwarantowany hit.

źródło: sonymusic.pl