105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
10 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Festiwal hitów
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
10 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
10 grudnia 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1658051720

Kwiat Jabłoni przerabia polski klasyk

Wsztstko na potrzeby albumu z okazji 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Na nowej płycie pojawią się m.in. Natalia Kukulska, sanah, Miuosh i Igo.


W sieci pojawił się nowy singiel Kwiatu Jabłoni „Nie, nie, nie”. Cover T.Love zapowiada nowy album grupy nagrany z okazji 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Na płycie pojawią się̨ artyści zaproszeni przez zespół: Igo, Jucho, Kasia Lins, Kuba Kawalec, Miuosh, Natalia Grosiak, Natalia Kukulska oraz Sanah, a także specjalnie stworzony na potrzeby projektu wyjątkowy skład muzyków. Album „Wolne serca” to dziesięć nowych aranżacji piosenek o wolności i jej przeżywaniu.

– Dlaczego tekst „Nie, nie, nie” jest dla nas tak ważny? Ponieważ mówi, że nienawiść to uczucie prowadzące do zniewolenia. Znaczenie słów Muńka Staszczyka może umykać nam, gdy damy się wciągnąć tanecznemu nastrojowi utworu, ale są one głęboko emocjonalne, mocne i do bólu szczere, za co tak bardzo od lat cenimy ten ponadczasowy utwór T.Love’u. W obliczu trwającej inwazji Rosji na Ukrainę wybrzmiewa z podwójną siłą – komentują Kasia i Jacek Sienkiewiczowie.

Płyta ukaże się 22 lipca. Tego samego dnia o 20.00 w Parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się koncert Kwiatu Jabłoni i ich gości.

 

źrodło: cgm.pl