105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Muzyczne Radio Music News

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
22 lipca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1651699288

Młoda wokalistka opowiada o kłamstwie i zdradzie

Naomi Prie przedstawia swój najnowszy utwór „Liar”.


Naomi to 22-letnia rumuńska piosenkarka i autorka tekstów studiująca psychologię w Bukareszcie. Po raz pierwszy została zauważona przez szerszą publiczność podczas konkursu SuperStar Romania. Piękna interpretacja piosenki Billie Eilish „IDon'tWannaBeYouAnymore” sprawiła, że jurorzy (Smiley, Raluka, Marius Moga i Carla's Dreams) jednogłośnie powiedzieli „TAK”. Do dziś występ uważany jest za jeden z najlepszych w historii tego show.

 

Miłość do muzyki Naomi Prie odkryła bardzo wcześnie, bo w wieku 3 lat. Nigdy nie chodziła na lekcje śpiewu, ale, mimo tego, podbiła serca publiczność w każdym programie, w którym miała okazję wystąpić.

„Liar to utwór składający się z niewypowiedzianych prawd i uczuć, z którymi mamy do czynienia, gdy ktoś, kogo postawimy na piedestale, spada z niego, zdradzając nas. Kłamstwa są bardzo powszechne, a jednocześnie tak bolesne. Czasami sprawiają, że czujemy się niewystarczająco dobrzy, tracimy zaufanie do innych i do siebie. Zamknięcie pewnego etapu jest w takich sytuacjach najlepszym uczuciem i momentem, w którym zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt już nie może z nami pogrywać, a nawet gdyby próbował, nie pokona nas w naszej własnej grze - powiedziała o utworze Naomi Prie.

 

Źródło: Magic Records

muzyczne radio Magic Records singiel liar rumuńska wokalistka naomi prie rumunia