105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1643199240

Uwaga! Debiut na TOP30.PL!

Marta Bobko - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, prezentuje debiutancki singiel "Baw mnie".


Utwór opowiada o kobiecie tkwiącej w toksycznym związku. Dzięki drzemiącej w bohaterce sile i determinacji, zdobywa się na odwagę i odchodzi od partnera, zmieniając dotychczasowe życie o 180 stopni. Powraca do korzeni rozpoczynając nową drogę - czuję ulgę, dumę i satysfakcję.

Historię obrazuje teledysk, w którym główną rolę zagrała Ewa Błachnio (polska aktorka i stand-uperka).

:: KIM JEST MARTA BOBKO? ::

Marta Bobko to artystka pochodząca z małej miejscowości Włosień, mieszczącej się na Dolnym Śląsku. Pierwsze szlify muzyczne zdobywała w szkole muzycznej w klasie akordeonu, co nie przeszkadzało jej w jednoczesnym rozwijaniu umiejętności gry na fortepianie  i gitarze.

Jej twórczość to melancholijne teksty oparte na własnych doświadczeniach, połączone z nowoczesnymi aranżacjami, które można sklasyfikować jako pop alternatywny.

Aktualnie współpracuje z producentem muzycznym Hubertem Walkowskim (zwycięzcą międzynarodowego konkursu FMF Young Talent Award 2019) tworząc materiał na debiutancki album.

Dzięki współpracy z firmą Agora S.A. wokalistka zaprezentowała pierwszy singiel szerszej publiczności w serwisach streamingowych (Spotify, Apple Music, Tidal i wielu innych).

SOCIAL MEDIA MARTY: FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE

......................................................

Źródło: materiały prasowe

muzyczne radio nowość agora marta bobko baw mnie debiut na top30pl ewa błachnio hubert walkowski