105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
22 lipca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1631183638

Little Mix świętują dziesięciolecie zespołu!

19 sierpnia 2011 to niezwykle ważna data dla fanów Little Mix na całym świecie.


..................................................

Źródło: Sony Music Poland

To właśnie wtedy, podczas bootcampu w X Factorze, podjęto decyzję o powstaniu zespołu. Aby uczcić dziesięciolecie istnienia, największy na świecie girlband powraca z nowym singlem „Love (Sweet Love)” i albumem „Between Us”!

Premiera singla odbędzie się już w ten piątek (3 września) i jest zapowiedzią albumu, który usłyszymy w listopadzie. Napisana przez Leigh-Anne i Jade wraz z twórcą hitów MNEK, Lauren Aquiliną i Sakimą, „Love (Sweet Love)” to wznosząca się popowa piosenka o miłości i pasji. Utwór zawiera wszystkie oszałamiające harmonie wokalne, które są dziś wizytówką Little Mix.
Leigh-Anne mówi: „Jesteśmy podekscytowane wydaniem pięciu zupełnie nowych piosenek Little Mix. Nie możemy się doczekać, aż nasi fani usłyszą utwory, nad którymi pracowałyśmy. Mamy nadzieję, że pokochają je tak samo jak my! Jesteśmy także bardzo podekscytowane wydaniem «Love (Sweet Love)» jako pierwszego singla z «Between Us». Wspaniale było nagrywać do niego teledysk”.
 
 
Jade dodaje: „Niesamowicie będzie mieć wszystkie nasze wielkie hity jako zespół po raz pierwszy na jednym albumie, świętującym 10 lat Little Mix, od «Wings» po «Heartbreak Hymn». MNEK jest dla nas rodziną, dlatego pisanie z nim zawsze sprawia nam radość. Świetnie jest też gościć Lauren i Sakimę!”.
Jak wspomina Perrie, dziewczyny nie mogą uwierzyć, że świętują swoje dziesięciolecie. „Kiedy patrzymy wstecz, zrobiłyśmy wiele rzeczy, z których jesteśmy bardzo dumne. Wspaniale było wrócić w tym roku do studio i pracować nad nowymi piosenkami na nadchodzący album. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy usłyszą, co przygotowałyśmy!”.
 
Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall i Perrie Edwards są największym żeńskim zespołem na świecie – sprzedały ponad 50 milionów płyt, zebrały ponad 19 milionów słuchaczy Spotify, ponad 3 miliardy wyświetleń na YouTube i 12 miliardów streamów.
 
 
Rok 2021 okazał się jak dotąd rekordowym dla zespołu. Na początku roku Little Mix (jako pierwsza żeńska grupa w historii) wygrały nagrodę „Best British Group” na 2021 BRIT Awards. W zeszłym miesiącu Little Mix świętowały 100 tygodni na oficjalnej liście topowych singli w Wielkiej Brytanii – to jedyny taki rekord pośród żeńskich zespółów. Wszystkie dotychczasowe hity z pierwszej dziesiątki znajdą się na nowym albumie, w tym ich single nr 1 „Wings”, „Black Magic”, „Shout Out to My Ex” i „Sweet Melody”, obok głównych hitów, takich jak „Touch”, „Move”, „Power”, „Salute” i ich najnowszego przeboju „Heartbreak Anthem”.
 
Na początku tego roku zespół trafił na pierwsze miejsce swoim przebojowym singlem „Sweet Melody”, ich piątym singlem nr 1 w Wielkiej Brytanii. Ich szósty album „Confetti” wyprodukował do tej pory cztery hity, a jego sprzedaż wyniosła ponad 4 miliony. W 2022 roku zespół nareszcie wyruszy w trasę z wyczekiwaną Confetti Tour po arenach w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Nowy singiel jubileusz album little mix muzyczne radio music news 10-lecie love sweet love little mix 2021