105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Wiadomości Z Kraju I Ze Świata

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1623316620

jax Jones rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze

Nominowany do prestiżowych nagród Ivor Novello, BRIT i Grammy producent, DJ oraz multi-instrumentalista Jax Jones prezentuje nowy singiel „Feels”.


______________________

Źródło: Universal Music Polska

To zapowiedź EP-ki „Deep Joy”. Będzie to pierwsze wydawnictwo Jaxa w jego nowym labelu, WUGD. Premiera zaplanowana jest na początek lipca.

„Feels” to początek nowego rozdziału w muzycznej karierze Jaxa. Artysta założył własny label WUGD we współpracy z wieloletnim menedżerem Danem Staceyem oraz wytwórnią Polydor Records. W ramach WUGD Jax Jones planuje m.in. uruchomienie programu mentorskiego dla młodych artystów. Producent zachęca do wysyłania demówek na adres demos@wugd.co.uk.
 
 
„Feels” to także zapowiedź EP-ki „Deep Joy”. Jax Jones o wydawnictwie: 
 
Mój nowy materiał będzie najbardziej autentyczny w dotychczasowej karierze. Cieszę się, że mogę wydać go przez mój własny label. Miałem chyba 80 różnych wersji „Feels”, bo chciałem dobrze zacząć nową erę w mojej twórczości. Po „Snacks” czas na „Deep Joy”, czyli opowieść o tym, jak pokonywać przeszkody w drodze do szczęścia. Marzy mi się, by moja muzyka zachęcała ludzi do tańca, ale też do przemyśleń. Pierwszy singiel nazywa się „Feels”, a ja tak się właśnie czuję. Mam nadzieję, że też to poczujecie.

muzyczne radio Nowy singiel Universal Music Polska zapowiedź music news jax jones feels ep-ka