105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Aliny, Benona, Anety

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Aliny, Benona, Anety

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
16 czerwca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1531731338

Szczegóły wielkiego powrotu!

Niewielu jest twórców muzyki elektronicznej z Południowej Afryki, którzy mogą pochwalić się takimi sukcesami, jakie osiągnął Nate Raubenheihmer.


Ten niezwykle utalentowany producent, profesjonalną karierę rozpoczął w wieku 20 lat, zaraz po ukończeniu studiów w dziedzinie inżynierii dźwięku. Nagrał ścieżki do kilku filmów, próbował swoich sił w różnych odmianach elektroniki, ale najbliżej mu do trance'owych brzmień, z którymi związany i kojarzony jest do dziś. Jego alias Protoculture to obecnie jeden z najgorętszych projektów na scenie klubowej, głównie za sprawą świetnych występów na żywo oraz oryginalnego stylu, tak uwielbianego i cenionego na całym świecie.

 

27 lipca po długich oczekiwaniach fani tego artysty doczekają się pierwszej odsłony nowego studyjnego materiału Nate'a, zatytułowanego Versiform. Składa się ona z dziewięciu znakomitych utworów. Podniosłe melodie, epickie wokale i całe mnóstwo energii. Zapowiada się piąta płytowa i jakże emocjonalna podróż z Protoculture, a w zanadrzu już szykuje się jej druga część.

Tracklista:

1. Leaving Earth
2. Superhuman (with Sue McLaren)
3. Sanctuary
4. Valley Of The Red Gods
5. The Descent
6. Secret Weapon (with Sue McLaren)
7. Pale Blue Dot
8. Saisei
9. Thirty Three South

prologic music Sony Music Poland Protoculture Versiform part 1