105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 września 2023 - niedziela Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Wakacyjna Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 września 2023 - niedziela Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 września 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1605352914

ARE WE THERE? - OTO NOWY SINGIEL OLIVII ADDAMS

Poprzedni singiel artystki, „„Dumb”, szybko wspiął się na listy przebojów zarówno w Rumunii jak i zagranicą.


Olivia Addams powraca z nową historią i bardzo głębokim, ważnym przesłaniem, które z niej płynie.
Poprzedni singiel artystki, „„Dumb”, szybko wspiął się na listy przebojów zarówno w Rumunii jak i zagranicą. Piosenkę można usłyszeć w największych stacjach radiowych w Polsce, pojawia się także na wielu istotnych digitalowych playlistach.

Najnowszy utwór artystki nosi nazwę „Are we there”. W klipie Olivia jest nastolatką, która bierze udział w wielu konfliktowych i agresywnych sytuacjach. Początkowo nie reaguje, ale widok ofiar wpływa na nią bardzo emocjonalnie i postanawia zmienić swoją postawę z pasywnej na aktywną. W ten oto sposób, Olivia kontynuuje zwiększanie świadomości i walkę ze zjawiskiem bullyingu (pol.: napastowanie, znęcanie się), które to działania rozpoczęła w tym roku poprzez swoje piosenki i kanały social media.

 

Utwór „Are we there” został skomponowany przez Marius’a Dia i Olivię Addams, a za produkcję odpowiedzialny jest Marius Dia i Alex Parker. Isabella Szanto wyreżyserowała teledysk, Roberto Stan to dyrektor fotografii, natomiast produkcją teledysku zajęło się Loops Production.

"Czasami jestem tak zajęta pracą nad moim marzeniem, że nie mam czasu spojrzeć wstecz, żeby zobaczyć co tak naprawdę udało mi się osiągnąć do tej pory. Wciąż tylko zastanawiam się, co nowego mogę zrobić. Pytam wtedy siebie <<czy już tam jesteśmy?>> (<<are we there yet? >>), <<kiedy poczuję, że już tam jestem? >>. Tak naprawdę jednak nie liczy się sam cel, ale droga- nawet jeśli brzmi to jak wyświechtany frazes. To wniosek, który wyciągnęłam dopiero niedawno, i który zainspirował mnie do napisania tej piosenki”, powiedziała Olivia Adams.

 
Zarówno sam utwór jak i teledysk niosą za sobą bardzo ważne przesłanie, które Olivia chce szerzyć. „Teledysk do tego utworu zawiera bardzo ważne przesłanie. To coś, co chcę rozpowszechniać tak bardzo, ja to tylko możliwe. Sama byłam ofiarą bullying'u- wiem, jak to jest chodzić do liceum i zastanawiać się, kiedy to wreszcie się skończy. Chciałabym przekazać Wam wszystkim, żebyście byli dzielni i cierpliwi, bo w końcu będzie lepiej. Jesteście ważni i wyjątkowi, więc nie pozwólcie, żeby zły dzień, czy trudny okres w życiu zabrał Wam radość z tej pięknej podróży”- zakończyła artystka.  

_____________________

Źródło: Global Records Polska

 

muzyczne radio HitPlaneta nowe Global Records Magic Records singiel nowy muzyczne radio music news global records polska olivia addams dumb are we there nagranie olivia addams