105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 maja 2024 - piątek Imieniny: Joanny, Zuzanny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 maja 2024 - piątek Imieniny: Joanny, Zuzanny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 maja 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1595928181

Co nowego u ... Davida Guetty, Komodo, BLR?

Komodo chcą roztańczyć cały świat! BLR zachwyca nowym numerem! David Guetta wydaje EP-kę doskonałą. Szczegóły poniżej.


17 lipca okazał się datą niezwykłą dla poszukiwaczy trance’owych nowości. Wyobraźcie sobie, że na scenę trance wraca nie tylko Tiesto, ale Leon Bolier, czyli…dobrze znany Wam z HitPlanety – BLR lub Bolier – jak kto woli. Leon lata temu wydał kilka świetnych numerów i w tym roku postanowił powrócić do wcześniejszego gatunku. Premierowa produkcja Perpetual to podróż w czasie i charakterystyczny styl Boliera. Pomimo długiej przerwy ten artysta, można by rzecz, z konkretnym hukiem wraca do dawnego grania i mamy nadzieję, że na jednym takim numerze się nie skończy. Co więcej...na HitPlanecie usłyszycie kolejny nowy track od BLR - sun On The Sea ft. Lou - do zakochania od pierwszego posłuchania!

............................

David Guetta i Morten wydali EP-kę! Kto by się spodziewał, tak szybko i bez zapowiedzi. Dwaj koledzy po fachu współpracują ze sobą już od jakiegoś czasu. Morten wcześniej małymi krokami podbijał duński rynek muzyczny. Dzień, w którym poznał Davida okazał się dla niego przełomowy. Panowie długo zastanawiali się czy wybrać - pójście w kierunku undergroundu czy EDM. Ostatecznie postanowili stworzyć coś absolutnie nowego. Tym samym nagrali EP-kę New Rave z czterema utworami wprost idealnymi na wakacyjne festiwale.

............................

Pamiętacie numer „Run To You” Bryana Adamsa? Dla Komodo stał się bazą do stworzenia rewelacyjnego kawałka, który pobudzi każdego z nas do tańca! To świeże, nowoczesne brzmienie, flirtujące z niezapomnianym klimatem lat 80. „Run To You” to pierwsza kolaboracja formacji z norweskim wokalistą Isakiem Heimem, znanym z przeboju „Kind of Love” duetu Rat City. Singiel stał się też przebojem w Polsce, dotarł do 5. miejsca listy najpopularniejszych utworów w stacjach radiowych oraz zdobył certyfikat platynowej płyty. Komodo nie zawiedli również w kwestii teledysku. To energetyczny popis młodych tancerzy! Do castingu zgłosiła się ich ponad setka. Najlepsi pokazali swoje umiejętności przed kamerą i stali się bohaterami klipu. Wśród nich warto wyróżnić Oliwię Gańska, finalistkę Mistrzostw Europy w Tańcu Hip-Hop. Formacja zachęca wszystkich miłośników tańca do publikowania swoich popisów wraz z  #RunToYouDance. Roztańczmy cały świat!

Więcej nowości do usłyszenia codziennie między 17:00 a 20:00 na HitPlanecie w Muzycznym Radiu! Nie przegap - słuchaj nas FM lub ONLINE oraz obserwuj na Facebooku / Instagramie / YouTube.

Wakacyjna HitPlanetarna VideoPlaylista dostępna TUTAJ <<KLIK>>

bryan adams Komodo blr david guetta morten david guetta morten lou sun on the sea new rave run to you run to you dance isak heim