105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Muzyczne Radio RELAX

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
19 maja 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1595324982

DMC NEWS #3 - Dash Berlin, Tiesto, Allen Watts i Steve Dekay

W każdy piątek w trakcie listy DMC prezentujemy Wam najnowsze wieści ze świata klubowej muzy. Sprawdźcie co nowego u największych gwiazd muzyki elektronicznej.


Jestem gotowa na błękitne niebo, widziane nowymi oczami. Nigdy nie będę już taka, jak wczoraj. To nowy świt. – takie słowa w najnowszym numerze Dash Berlin wyśpiewała Haliene. Niemiecka legenda klubowej sceny i jednej z najpiękniejszych, trance’owych wokali połączyli siły w produkcji pod nazwą New Dawn. To będzie kolejny singiel wydany przez samego Jeffrey’a, odkąd członkowie projektu Dash Berlin obrali osobną drogę kariery.

PREMIERA 31 LIPCA

_______________________________

Zakupiliście już wydawnictwo A State of Trance 2020? Jeszcze nie? To czym prędzej zamawiajcie swoje kopie ze sklepów muzycznych, bo na tym krążku nie brak świetnych numerów. Wśród nich aktualnie polecany utwór The Phuture. Powstał on podczas wspólnego spotkania Allen Watts i Steve Dekay. To produkcja muzycznie pełna energii i bez ograniczeń, ale i z pewnym zamiarem. Panowie postanowili dać swoim słuchaczom namiastkę tego, jak muzyka trance może tak naprawdę brzmieć już niebawem.

_______________________________

Aby nie tracić kontaktu z fanami, artyści robią co mogą, aby co jakiś czas podsycać życie swoich kanałów społecznościowych. Jedną z najpopularniejszych form stało się robienie wywiadów i z takim cyklem na swoim Instagramie ruszył Pete Tong. Jego gośćmi byli już m.in. Diplo czy Block Coffee. Ostatnio na dłuższą rozmowę dał się namówić także Tiesto. Pete przepytał kolegę m.in. o początki kariery, zmiany stylów i przyszłe plany. Co w nich? Tijs…zdradził, że jest bardzo podekscytowany nowym projektem, jaki szykuje. VER:WEST to alias, pod którym wydawany będzie melodyjny house.

asot Allen Watts Dash Berlin tiesto haliene dmc news tiesto ver:west pete tong steve dekay