105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Muzyczne Radio Music News

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1582794446

Savage wraca po latach! Nowy album już w sprzedaży!

Jeden z głównych pionierów muzyki italo-disco wraca z nowym materiałem. Album Love and Rain, promowany singlem I Love You, trafił już do sklepów muzycznych.


Savage to jedna z najjaśniejszych gwiazd Italodisco, która od lat 80. nieprzerwanie błyszczy i zaskakuje.

Teraz włoski wokalista powraca z albumem „Love And Rain”. „Love” ze względu na jego romantyczne podejście do pisania piosenek o miłości, „Rain” - ponieważ wiele nagrań na płycie jest melancholijnych jak deszczowe dni. Savage zostaje na nim wierny gatunkowi, dzięki któremu znalazł się na szczycie. Na albumie znajduje się 14. premierowych utworów i symfoniczna wersja utworu „Only You”! Wydawnictwo promuje singiel „I Love You”.

Savage uważany jest za jednego z twórców nurtu Italodisco. Swoją solową karierę rozpoczął w 1983 roku. Z jego debiutanckiego albumu „Tonight” pochodzą hity „Only You” czy „Don’t Cry Tonight”, które dały mu międzynarodową sławę.

Singiel "I Love You" usłyszycie u nas m.in. na HitPlanecie. Głosować możecie codziennie na www oraz w trakcie listy na facebookowym profilu Muzycznego Radia.

HitPlaneta Magic Records nowość 2020 savage i love you only you savage nowy album savage love and rain love and rain savage 2020 savage nowa płyta