105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 maja 2024 - niedziela Imieniny: Filipa, Pauliny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Muzyczne Radio RELAX

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 maja 2024 - niedziela Imieniny: Filipa, Pauliny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
26 maja 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1572865956

Bastille i Alessia Cara w duecie!

Bastille przedstawia nowy singiel – „Another Place” – z gościnnym udziałem Alessi Cary. Piosenka w oryginalnej wersji znalazła się na nowym albumie zespołu.


Jak wyjaśnia Dan Smith:Zawsze myślałem o „Another Place” jako o duecie, historii, która musi być opowiedziana z dwóch perspektyw. Rzadko decydujemy się na zapraszanie innych wokalistów, ale jesteśmy pod wielkim wrażeniem talentu Alessi. Jej głos oraz kompozycje są niesamowite, bardzo oryginalne. Dlatego wysłaliśmy do niej utwór z pytaniem, czy nie chciałaby dograć swojej części. Uwielbiamy jej zwrotkę i wkład w piosenkę. Dzięki niej jest jeszcze lepsza!
Alessia Cara przyznaje, że śledzi poczynania Bastille od początku kariery.Dan i ja poznaliśmy się w zeszłym roku i od razu złapaliśmy dobry kontakt. Temat współpracy pojawił się szybko, pomysł bardzo mi się spodobał. Piosenka jest świetna zarówna od strony muzycznej, jak i tekstowej. Nie mogę się doczekać, aż ją usłyszycie!
 
Bastille sprzedali dotychczas 8 mln albumów egzemplarzy, a łączna liczba streamów ich katalogu przekracza 11 miliardów. Przełomem w ich karierze okazał się singiel „Pompeii” (sześciokrotna platyna w USA). Niedawno zespół święcił triumfy na listach przebojów za sprawą wspólnego singla z Marshmello – „Happier”. Kawałek spędził rekordowe 56 tygodni na pierwszym miejscu Billboard’s Dance Chart.
 
Alessia Cara zyskała rozgłos za sprawą piosenki „Here” w 2015. Jeszcze tego samego roku wydała debiutancki album „KNOW-IT-ALL”. Dzięki temu wydawnictwu artystka zdobyła nagrodę Grammy dla najlepszego debiutanta. Cara współpracowała z takimi wykonawcami jak Logic, Zedd czy Troye Sivan. W 2018 ukazał się jej drugi album „The Pains of Growing”.

Universal Music Polska bastille alessia cara another place bastille ft. alessia cara