105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 czerwca 2024 - środa Imieniny: Gerwazego, Protazego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 czerwca 2024 - środa Imieniny: Gerwazego, Protazego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
19 czerwca 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1567753880

Armin van Buuren: nowa płyta już w październiku!

Na ten moment czekało się od dawna. Król muzyki trance już od dłuższego czasu zapowiadał kolejny, imienny album w swojej karierze.


Niedawno do sprzedaży trafiła tegoroczna odsłona kompilacji A State of Trance Ibiza 2019. Spod skrzydeł Armady Music wkrótce ma ukazać się także najnowsza część składanki TRANCE 100. Armin van Buuren jednak na tym nie kończy. 

Ten rok Holender ponownie może zaliczyć do bardzo intensywnych. Między licznymi koncertami niemalże na całym świecie, przygotowaniami kolejnych epizodów kultowego programu A State of Trance, Armin krok po kroku pracował nad swoim nowym projektem.

Wydawnictwo "Balance" to, jak czytamy na jego fanpage'u, nowy rozdział w jego życiowej powieści. Przemierzanie znanych i nieznanych terenów, a jednocześnie znajdowanie w tym równowagi. 

Premiera przewidywana jest na 25. października.

W ostatnim czasie Armin zrobił swoim fanom jeszcze jedną niespodziankę, prezentując sześcioodcinkowy dokument, ukazujący jego drogę do sukcesu. Materiał pod nazwą "Armin van Buuren is Mr. Perfect" znajdziecie na jego kanale w serwisie YouTube. Pierwszy odcinek z tej serii prezentuje się tak: