105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Jana, Danuty
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Jana, Danuty

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
24 czerwca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1565453864

NOWOŚCI: Tiesto, KSHMR, Mike Williams na HitPlanecie!

Do HitPlanetarnej poczekalni trafiły ostatnio niesamowite, muzyczne rakiety i nie chodzi tylko o nowy singiel Sylwii Grzeszczak.


TIESTO & MOSKA - ACORDEAO

Instrumentalny motyw przewodni to ważny element w wielu globalnych hitach. Do tego patentu przekonał się także Tiesto. Jego poprzedni singiel RITUAL to bez wątpienia jeden z największych hitów tego lata, ale wygląda na to, że kolejny również może odnieść podobny sukces. Nagranie Acordeao to spełnienie marzeń dla kolumbijskiego DJ-a i producenta. Daniel Amézquita aka Moska będąc nastolatkiem uważnie śledził imprezy z serii Sensation White i to właśnie one zainspirowały go do zajęcia się muzyką. Kilka lat temu pochwalił się swoją wersją hitu We Found Love Calvina Harrisa i Rihanny i zdobył pierwsze uznanie...właśnie od Tiesto. Ich współpraca opierała się na remiksach. Teraz panowie prezentują wspólny, autorski numer. 

_______________________

KSHMR, MIKE WATERS - MY BEST LIFE

Nikt nie ma wątpliwości, że jeszcze kilka lat i KSHMR będzie jednym z czołowych, legendarnych reprezentantów muzyki elektronicznej. Już nazywany POTĘGĄ nowoczesnych brzmień, DJ i producent czekał na odpowiedni moment, aby w światowych zestawieniach umieścić swój letni, wakacyjny utwór. Aksamitny wokal Mike’a Watersa i dopracowana do perfekcji produkcja KSHMR – My Best Life zachwyca od pierwszej sekundy. Nagranie mówi o tym, aby pozostać wiernym sobie bez względu na różne przeciwności i żyć pełnią życia.  Wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden z najczęściej granych singli tego lata.

_______________________

MIKE WILLIAMS, DASTIC - KYLIE

Niektórzy twierdzą, że takiej produkcji od Mike Williamsa naprawdę się ... nie spodziewali. Jeden z najważniejszych, młodych przedstawicieli future house wziął się za coverowanie, a na pierwszy ogień poszedł hit z 2006 roku od rumuńskiego projektu Akcent. Kylie pierwsze sukcesy odnosiła w rodzimym kraju, ale szybko została przechwycona przez europejskie stacje radiowe, stając się jednym z najczęściej granych numerów m.in. we Francji, Holandii, Finlandii, Grecji, czy Polsce. Mike Williams razem z holenderskim producentem Dastic umieścili chwytliwy refren w swoim nowym nagraniu, a całość brzmi dokładnie tak:  

HitPlaneta KSHMR nowości Spinnin Records tiesto mike williams moska acordeao mike waters my best life dastic kylie