105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Rudolfa, Roberta

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Rudolfa, Roberta

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
17 kwietnia 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1561577656

Manchester: nowy wokalista, nowy singiel...nowy album?

Niedawno na nasze listy przebojów trafił najnowszy utwór toruńskiej ekipy. W nagraniu pojawił się nowy wokalista.


Zespół MANCHESTER powstał w 2006 roku w Toruniu. Już rok po powstaniu wziął udział w najbardziej znanych polskich festiwalach rockowych, m.in. w Węgorzewie i Jarocinie. Kulminacją roku 2007 dla zespołu było uczestnictwo w finale telewizyjnego programu "MTV Rockuje" oraz występ na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej, gdzie Manchester wykonał utwory Republiki.

Pzełomem okazał się jednak rok 2008, który przyniósł toruńskiej grupie zwycięstwo na festiwalu TOPtrendy. Manchester swoim debiutanckim singlem "Dziewczyna Gangstera" zdobył dwie główne nagrody - nagrodę publiczności oraz nagrodę internautów. W późniejszym czasie ich kariera nabrała jeszcze większego rozpędu. Od licznych koncertów i występów telewizyjnych, po sukcesy z kolejnymi singlami.

Trzeci album panowie wydali w 2017 roku. Niezatapialny był ostatnim materiałem, w którym wokalnie udzielił Maciej Tacher.

Obecnie w składzie zespołu pojawił się nowy wokalista - Maciej Zadykowicz. Jego charyzmatyczne brzmienie wokalne, niebanalny kontakt z publicznością pozwala Manchesterowi na dalszy rozwój i tworzy niezapomnianą aurę rockowego live-koncertu. 

ZOBACZCIE TELEDYSK DO ICH NOWEGO SINGLA, ZAPOWIADAJĄCEGO CZWARTY STUDYJNY KRĄŻEK.

 

 

 

Nowy singiel nowa płyta zapowiedź album manchester kinematografia maciej zadykowicz toruń manchester zespół nowa płyta 2019