105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 lipca 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Hieronioma, Małgorzaty
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 lipca 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Hieronioma, Małgorzaty

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
20 lipca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1523661893

HitPlanetarne Premiery: Alice Merton, Filatov & Karas i Matthew Hill

HitPlanetarna poczekalnia jak zawsze po brzegi wypełniona nowymi propozycjami. Sprawdźcie jakie gorące premiery czekają na Wasze głosy!


FILATOV & KARAS 

Kid at Heart 

Jeśli już słoneczne dni i prawie wakacyjna muzyka to w zestawieniu koniecznie  muszą pojawić się oni! Rosyjski duet, specjaliści od niekwestionowanych hitów od ponad 2 lat nie schodzą z czołówki najlepszych DJ-ów i producentów. Filatov & Karas nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i możecie być pewni, że tego roku usłyszycie od nich jeszcze niejeden utwór. Ten najnowszy już mierzy się z międzynarodowymi listami przebojów – Kid at Heart, czyli nagranie, które tego lata będzie nam towarzyszyć bardzo często.

Alice Merton

Lash Out

Nareszcie – takich słów nie brakuje od polskich fanów Alice Merton. Wokalistka po wielkim sukcesie nagrania No Roots, które w naszym kraju zyskało status złotej płyty ujawnia nowy utwór. Z myślą o artystach, o sile przekazu i wartości muzyki – dokładnie o tym śpiewa Alice w swoim najnowszym singlu pod nazwą Lash Out

MATTHEW HILL

Till Manana

 

Słyszeliście już o Matthew Hill? Jeśli nie to przypomnijcie sobie Sunrise Festival 2017 i Tomorrowland Unite 2017, gdzie mogliście usłyszeć jego muzyczne możliwości, a być może..ktoś z Was zna go jako Mateusza Borowicza. Od niedawna najnowszy singiel Matthew „Till Manana” balansuje w 50-tce najczęściej odtwarzanych utworów w Polsce i wszystko wskazuje na to, że to nagranie dołączy do grona letnich pewniaków.

Alice Merton Filatov & Karas Matthew Hill HitPlaneta