105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1547465254

NOWOŚCI 2019: O tych utworach może być głośno!

Within Temptation, Patryk Kumór,Enej,Walking On Cars - to m.in. oni stacjonują aktualnie w HitPlanetarnej poczekalni ze swoimi nowymi singlami.


WALKING ON CARS - MONSTER

Jak wiecie rockowych brzmień na naszej liście zabraknąć nie może. Irlandzka indie-pop-rockowa grupa wie o tym doskonale i wskakuje na naszą HitPlanetarną scenę z utworem Monster. Tym samym zapowiadając swój drugi studyjny album Colours. Pre-order sprzedaży tego wydawnictwa już ruszył Bilety na koncerty promocyjne w tym miesiącu wyprzedane.

________________________________________

PATRYK KUMÓR - HOOLIGAN

„Wiecie czego pragną kobiety? Ja też nie. I trochę o tym jest ta piosenka” – tak Patryk Kumór opowiada o swoim najnowszym singlu, który powstał spontanicznie…podczas jazdy samochodem. Po roku pełnym sukcesów jako songwriter artysta prezentuje swój autorski utwór i trzeba przyznać…brzmi on doskonale. „Hooligan” to kolejna zapowiedź nadchodzącej, czwartej płyty Patryka, na którą czekamy z niecierpliwością. Jedno jest pewne – przed nim jeszcze więcej zawodowych wyzwań w ciągu najbliższych miesięcy. Tak przy okazji….wiedzieliście, że ten utalentowany facet współpracował już z Alexandrą Stan, Oceaną i Bright Sparks? Jesteśmy z niego dumni!

________________________________________

ENEJ - IDEALNY SEN

„Chcemy zaprezentować Wam swoją najnowszą piosenkę” – na te słowa fani grupy Enej czekali już od jakiegoś czasu. Po dwóch spokojnych nagraniach, panowie wracają z energetycznym graniem, gitarowym, enejowym – jak sami określają. Nie wiadomo na razie czy powstanie z tego nowa płyta, ale…znając Piotra Sołoduchę i jego kolegów na jednym singlu się nie skończy. Czekamy na więcej!

________________________________________

WITHIN TEMPTATION - IN VAIN

Spoglądamy na kalendarz z niecierpliwością, bo przecież premiera długo wyczekiwanej płyty od Within Temptation zbliża się nieubłaganie. Oby tylko nic znów nie pokrzyżowało wydawniczych planów. Album Resist w drodze, a ekipa Sharon den Adel prezentuje jego kolejną odsłonę pod nazwą In Vain.

HitPlaneta nowości within temptation propozycje enej patryk kumór walking on cars